LipoLaser

Jak?

Průběh ošetření:

Ošetření provádí vyškolený pracovník, a to v MÍSTĚ, KTERÉ SI URČÍTE VY! Můžete navštívit náš salon v centrum Pardubic (Třída Míru), nebo si nás objednejte domů, na chalupu, pokud je to vhodné, tak i na pracoviště. Jedinou podmínkou je Vaše pohodlí.

 

Samozřejmostí je absolutní profesionalita a diskrétnost.

Na zvolenou partii se přiloží aplikátory, které jsou vybaveny 8 výstupy na paprsky červeného chladného laseru. Aplikátory jsou přiloženy staticky na pokožce.

Samotná procedura je bezpečná a absolutně bezbolestná. Trvá 30 minut. Laserové světlo je generováno prostřednictvím diod, které pracují s velmi malými výkony energie, takže nedochází k destrukci okolní tkáně, nervů a cév. K velkému zvýšení teploty ošetřované oblasti nedochází, protože se aplikuje tzv. "studené světlo", někdy uváděno i jako „jahodové světlo“, a to poměrně malého výkonu. Použití laserových diod je úplnou a převratnou světovou novinkou.

Při působení laserového světla dochází ke stimulaci tukové buňky tak, že začnou zkapalňovat tuk uvnitř sebe a vytvoří se dočasné otvory v buněčné stěně. Zkapalněný tuk poté prochází těmito otvory do mezibuněčného prostoru, a odtud je poté lymfatickým systémem bezpečně odveden z těla pryč. Nedochází k násilnému zničení tukových buněk jako u zmražení. Jde o přirozený proces, který nezatěžuje organismus.

Zcela zásadní je fakt, že Lipo Laser vyvolá v organismu stejný efekt, jaký vyvolává třeba sport, tedy přirozenému úbytku nežádoucích tukových zásob. Každé jednotlivé ošetření přináší okamžité a viditelné výsledky, srovnatelné např. s osmi nasátími při kryolipolýze, nebo s několika desítkami návštěv posilovny. Navíc dochází k úbytku nejen v ošetřované oblasti, ale proces využívá paměťového efektu, kdy si buňky předávají informaci o hubnutí, a dochází k úbytkům tuku v celém těle. Klienti tímto způsobem průměrně ztrácí 3 - 18 cm z oblasti břicha, stehen, zadečku a pasu. Konkrétní výsledek záleží na množství opakování ošetření a na konkrétním klientovi, resp. organismu.

K úbytku tuku dochází U KAŽDÉHO A PO KAŽDÉM OŠETŘENÍ.

 

Co ještě zvyšuje účinek ošetření?

Žádné zvláštní procedury pro dosažení kýženého účinku nutné nejsou, přesto existují faktory, které o několik procent zvyšují účinky jednotlivých ošetření:

1)    Zvýšený příjem tekutin (nejlépe vody nebo neslazeného čaje), a to alespoň 1 den před, a 3 dny po ošetření
2)    Nejíst minimálně 4 hodiny před, a 2 hodiny po ošetření
3)    Pro maximalizaci efektu je dobré po ošetření vykonat nějakou fyzickou aktivitu, aby se urychlilo vyplavení tuku z těla ven, např. svižná procházka, půlhodinka plavání apod., ovšem není podmínkou
4)    V závislosti na množství tuku, které má být odstraněno, se doporučuje vykonat 3 – 6 ošetření v průběhu 2 – 3 týdnů, v ideálním případě s max. 3denním odstupem (aby se nestihly uzavřít otvory v buněčné stěně, viz. výše).  Opakovaná ošetření jsou cenově zvýhodněná (viz. ZA KOLIK)

 

Kontraindikace:

·         Těhotenství a kojení
·         Nádorová onemocnění
·         Srdeční a ledvinové choroby
·         Epilepsie
·         Infekční onemocnění
·         Užívání léků na ředění krve
·         Pacienti s kardiostimulátorem
·         Atopický ekzém
·         Diabetes 2. stupně
·         Onemocnění lymfatického systému
·         Hormonální léčba
·         Nedoporučujeme při menstruaci

 

 

Technické specifikace:

Pozor na levné a slabé napodobeniny Lipo Laseru. Náš přístroj má CE certifikaci, a jeho celkový výkon je 5 600 mW, což ho řadí mezi nejsilnější (tím pádem nejefektivnější) přístroje, které jsou na trhu dostupné.

Počet hlav: 6 x velká (v každé 8 diod), 2 x malá (v každé 4 diody)
Celkový počet diod: 56
Výkon jedné diody: 100mW
Celkový výkon: 5 600mW
Vlnová délka světla: 650nm

 

Chci si objednat

Chci si objednat
 1. Jméno
  Neplatný Vstup
 2. Telefon(*)
  Neplatný Vstup
 3. Adresa(ulice, č.p., město)(*)
  Neplatný Vstup
 4. E-mail(*)
  Neplatný Vstup
 5. Požadovaný termín
  Neplatný Vstup
 6. Požadované partie(*)


  Neplatný Vstup
 7. Neplatný Vstup

 

Texty uvedené na těchto stránkách jsou duševním vlastnictvím provozovatele tohoto webu. Jeho kopírování bez souhlasu provozovatele se trestá dle zákona.