LipoLaser

Proč koupit u nás

Získáte nový zdroj příjmů

Pokud hledáte pro Váš kosmetický salon, hotelový provoz, či wellnes salon nový a snadný zdroj příjmů,
začněte přemýšlet o všech výhodách, které získáte při pořízení nového přístroje LIPO LASER.
 

Budete o krok před konkurencí

V současnosti se trh s technologií Lipo Laser prudce rozvíjí. Staňte se tedy díky Duálnímu Lipo Laseru Vy technologickým leaderem ve Vašem regionu a ukažte Vašim zákazníkům, proč jste lepší než konkurence.
 

Zajistíme Vám výhodné financování

Protože si uvědomujeme, že financování je v dnešní době rozhodující faktor při nákupu těchto technologií,
připravili jsme pro Vás společně s našimi finančními partnery výhodné balíčky financování, které Vám umožní dosáhnout maximální návratnosti Vaši investice při nízkých měsíčních splátkách. Zeptejte se nás také na možnost získání dotací na kompletní zařízení kosmetického salonu.
 

Kvalitní certifikace

Výrobce těchto laserů má certifikaci ISO 9001:2008, EN ISO 13485, Medical CE certifikaci (93/42/EEC), a americkou certifikaci FDA. Tyto certifikáty dohromady je velmi obtížné získat, a zaručují přístroje nejvyšší kvality. Přesto patříme v současné době mezi cenově nejdostupnější distributory Mono, Duálních a Multifunkčních Lipo Laserů ve střední Evropě.
 

Nejmodernější technologie

Lipo Laser využívá nízko úrovňového laserového záření, které díky silnému toku koherentního záření přesně stanovené vlnové délky 650nm přenáší kontinuálně do ošetřované oblasti (tukových buněk) značnou úroveň tepelné a světelné energie. To má za následek vytvoření dočasných otvorů v buněčné membráně a zároveň zkapalnění tuku uvnitř těchto tukových buněk. Následně se zkapalněný tuk dostane skrz vytvořené otvory do mezibuněčného prostoru, odkud je poté bezpečně vyveden lymfatickým systémem přirozenou cestou z těla ven.

Jedinečný Double Effect

Přestože se tato technologie velmi rychle stala celosvětovým hitem v oblasti hubnutí a cílené modelace postavy, vědci zašli ještě dál. Zjistili, že pokud se ke stanovené vlnové délce 650nm přidá ještě další, 940nm, účinek se podstatně zvýší. Klinické studie prováděné výrobcem prokazatelně ukazují, že Duální Lipo Laser je až o 30% účinnější než běžně dostupné Lipo Lasery jednotné vlnové délky.

Tato novinka v oblasti Lipo Laserů proniká hlouběji do podkoží. Zde je schopen ještě daleko efektivněji redukovat podkožní tuk tím, že zasáhne i ty tukové buňky, které při jednotné vlnové délce zůstanou nedotčeny. Navíc má pozitivní dopad na krevní oběh, a také tvorbu kolagenu. Využitím této nejmodernější technologie se Vaši zákazníci zbaví nechtěných tukových polštářků i v místech, která úspěšně odolávají veškerým dietám i cvičení. Vaši zákazníci se díky Vám budou cítit jako znovuzrození.