LipoLaser

O nás

Společnost LIPO LASER s.r.o. je výhradním dovozcem komerčních kosmetických přístrojů pro Českou republiku a Slovensko, a dodává přístroje i do dalších zemí EU. 

Zaměřuje se zejména na nejmodernější technologie určené k cílenému odbourávání tělesného tuku.
 
Díky dlouholetému výzkumu a tvůrčí práci předních vědců působících v oblasti kosmetických služeb, využívání nejmodernějších technologií a patentů, neustálým zdokonalováním kvality, dosahují naši dodavatelé špičkové kvality svých výrobků.
 
Přesto ceny přístrojů držíme při zemi, díky čemuž patříme v současnosti mezi cenově nejdostupnější dodavatele komerčních kosmetických přístrojů ve střední Evropě.
 
Za samozřejmost považujeme, že celý výrobní proces podléhá přísným kontrolám, které zaručují perfektní kvalitu výsledného produktu. Všechny výrobky jsou tudíž certifikované podle celosvětově platných norem.
 
Přicházíme s nejnovějšími trendy a inovacemi, a pružně reagujeme na aktuální vývoj a potřeby zákazníků.

Naší vizí je být společností, která se výrazně odlišuje od konkurence, a daleko ji převyšuje kvalitou dodávaných produktů, jejich cenou a péčí o zákazníka. Chceme ve svém oboru vynikat a přinášet Vám maximální množství výhod, spokojenosti a pohodlí.

VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY