LipoLaser

Ceník

Podle čeho vybrat NEJVHODNĚJŠÍ MODEL

Na trhu je k dispozici několik variant Lipo Laseru. Od těch určených pro domácí využití o malém výkonu, přes běžně využívané v kosmetických salonech, až po Lipo Lasery špičkové kvality, vysokého výkonu a využívajících nejmodernějších technologií.

1) VÝKON – jeden ze dvou základních faktorů účinnosti jednotlivých Lipo Laserů. Výkon se uvádí ve wattech (W).  Je zásadní rozdíl v tom, zda máte k dispozici Lipo Laser o výkonu např. 1,6 W, nebo o výkonu 13 W.

2) TECHNOLOGIE – běžně užívané Lipo Lasery pracují s jednotnou vlnovou délkou 650 nm. Světlo této vlnové délky proniká do podkoží, kde účinně působí na podkožní tuk. Tato technologie se díky svým prokazatelným účinkům téměř okamžitě po uvedení na trh stala celosvětovým hitem.  Vědci však zašli ještě dál. Zjistili, že pokud se k vlnové délce 650 nm přidá ještě další, 940 nm, účinky se výrazně zvýší. Světlo této vlnové délky působí podstatně hlouběji do podkoží, a zasáhne tak i tukové buňky, které by jinak zůstaly nedotčeny. Podle klinických studií je účinek DUÁLNÍHO LIPO LASERU o dvou vlnových délkách o celých 30% efektivnější, než u běžných Lipo Laserů. Přesto je jeho cena srovnatelná s běžnými Lipo Lasery.

3) NEDĚLEJTE KOMPROMISY – nejlepší (a také nejlevnější) je reklama formou doporučení.  Přemýšlíte-li o koupi Lipo Laseru pro komerční účely, ať už do kosmetického salonu, lázeňského domu, nebo hotelu, vyberte takový typ Lipo Laseru, který bude mít skutečně skvělé výsledky. Jedině spokojený zákazník nejenom že se k Vám vrátí, ale doporučí Vás svým známým. O to rychleji si vybudujete škálu stálých klientů. 

Ceník přístrojů ke stažení ve formátu PDF

Máte-li zájem o distribuci našich přístrojů, kontaktujte nás na telefonu: +420 773 050 050

 

 

If you are interested in distributing of our machines, please contact us by mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.