LipoLaser

Úvod

Úvod

Vítejte na stránkách profesionální laserové lipolýzy. Technologie, která změnila život milionům lidí. Co je vůbec ten zázrak, o kterém všichni poslední dobou tolik mluví?

Laserová lipolýza je v současné době celosvětově nejúčinnější neinvazivní metoda, jak se zbavit přebytečných tukových zásob, a to zejména v problémových partiích (vnitřní a vnější strana stehen, zadeček, povislé bříško, boky, podbradek, atp.).

Jste muž či žena, a nejste úplně spokojen(a) se svou postavou? Máte nadváhu, trpíte celulitidou, nebo Vás prostě jen trápí určité části těla, které ne a ne dokonale vytvarovat? Máte dvě možnosti:
1)     Koupit si za několik tisíc roční permanentku do posilovny, najmout si osobního trenéra, výživového poradce, každý den ráno si zaběhat 3 km, jíst pravidelně a zdravě, vyhýbat se alkoholu, večer potrápit tělo v posilovně, a doufat, že se nakonec kýžený efekt dostaví.
2)      Vzít v úvahu technologický pokrok a využít naší bezkonkurenční nabídky – dokonalou postavu si prostě koupit. Nyní za cenu dostupnou pro všechny! (viz. ZA KOLIK)

Náš Sunny Lipo Laser využívá revoluční technologii chladného laseru. Prostřednictvím tohoto laseru se absolutně bezbolestně provede odstranění lokálního tuku v těle, a to bezpečně, přirozeně a v pohodlí Vašeho domova! (viz. JAK).
 

Proč laserová lipolýza?

Ultrazvukové kavitaci a kryolipolýze odzvonilo! Dříve obrovský hit, dnes už historická technologie, která je nabízena na každém rohu neprofesionálním personálem.

Výhody Lipo Laseru:

1)    Ošetření je absolutně bezbolestné
2)    Dochází k okamžitému, a především trvalému účinku
3)    Ošetření je naprosto bezpečné
4)    Žádné modřiny a spáleniny, jako je tomu u ošetření mrazem (kryolipolýzou)
5)    Není nutná žádná rekonvalescence
6)    Při ošetření Lipo Laserem dochází v organismu k přirozeným procesům (jako např. u sportu), které organismus nijak nezatěžují
7)    Ošetření Lipo Laserem je v současné době cenově dostupné opravdu pro každého, a navíc jej lze provést v pohodlí Vašeho domova! Více zde