LipoLaser

Úvod

Úvod

Vítejte na stránkách profesionální laserové lipolýzy. Technologie, která změnila život milionům lidí. Co je vůbec ten zázrak, o kterém všichni poslední dobou tolik mluví?

Laserová lipolýza je v současné době celosvětově nejúčinnější neinvazivní metoda, jak se zbavit přebytečných tukových zásob, a to zejména v problémových partiích (vnitřní a vnější strana stehen, zadeček, povislé bříško, boky, podbradek, atp.).

Jste muž či žena, a nejste úplně spokojen(a) se svou postavou? Máte nadváhu, trpíte celulitidou, nebo Vás prostě jen trápí určité části těla, které ne a ne dokonale vytvarovat? Máte dvě možnosti:
1)     Koupit si za několik tisíc roční permanentku do posilovny, najmout si osobního trenéra, výživového poradce, každý den ráno si zaběhat 3 km, jíst pravidelně a zdravě, vyhýbat se alkoholu, večer potrápit tělo v posilovně, a doufat, že se nakonec kýžený efekt dostaví.
2)      Vzít v úvahu technologický pokrok a využít naší bezkonkurenční nabídky – dokonalou postavu si prostě koupit. Nyní za cenu dostupnou pro všechny! (viz. ZA KOLIK)

Náš Sunny Lipo Laser využívá revoluční technologii chladného laseru. Prostřednictvím tohoto laseru se absolutně bezbolestně provede odstranění lokálního tuku v těle, a to bezpečně, přirozeně a v pohodlí Vašeho domova! (viz. JAK).
 

Proč laserová lipolýza?

Ultrazvukové kavitaci a kryolipolýze odzvonilo! Dříve obrovský hit, dnes už historická technologie, která je nabízena na každém rohu neprofesionálním personálem.

Výhody Lipo Laseru:

1)    Ošetření je absolutně bezbolestné
2)    Dochází k okamžitému, a především trvalému účinku
3)    Ošetření je naprosto bezpečné
4)    Žádné modřiny a spáleniny, jako je tomu u ošetření mrazem (kryolipolýzou)
5)    Není nutná žádná rekonvalescence
6)    Při ošetření Lipo Laserem dochází v organismu k přirozeným procesům (jako např. u sportu), které organismus nijak nezatěžují
7)    Ošetření Lipo Laserem je v současné době cenově dostupné opravdu pro každého, a navíc jej lze provést v pohodlí Vašeho domova! Více zde

 

 

Jak?

Průběh ošetření:

Ošetření provádí vyškolený pracovník, a to v MÍSTĚ, KTERÉ SI URČÍTE VY! Můžete navštívit náš salon v centrum Pardubic (Třída Míru), nebo si nás objednejte domů, na chalupu, pokud je to vhodné, tak i na pracoviště. Jedinou podmínkou je Vaše pohodlí.

 

Samozřejmostí je absolutní profesionalita a diskrétnost.

Na zvolenou partii se přiloží aplikátory, které jsou vybaveny 8 výstupy na paprsky červeného chladného laseru. Aplikátory jsou přiloženy staticky na pokožce.

Samotná procedura je bezpečná a absolutně bezbolestná. Trvá 30 minut. Laserové světlo je generováno prostřednictvím diod, které pracují s velmi malými výkony energie, takže nedochází k destrukci okolní tkáně, nervů a cév. K velkému zvýšení teploty ošetřované oblasti nedochází, protože se aplikuje tzv. "studené světlo", někdy uváděno i jako „jahodové světlo“, a to poměrně malého výkonu. Použití laserových diod je úplnou a převratnou světovou novinkou.

Při působení laserového světla dochází ke stimulaci tukové buňky tak, že začnou zkapalňovat tuk uvnitř sebe a vytvoří se dočasné otvory v buněčné stěně. Zkapalněný tuk poté prochází těmito otvory do mezibuněčného prostoru, a odtud je poté lymfatickým systémem bezpečně odveden z těla pryč. Nedochází k násilnému zničení tukových buněk jako u zmražení. Jde o přirozený proces, který nezatěžuje organismus.

Zcela zásadní je fakt, že Lipo Laser vyvolá v organismu stejný efekt, jaký vyvolává třeba sport, tedy přirozenému úbytku nežádoucích tukových zásob. Každé jednotlivé ošetření přináší okamžité a viditelné výsledky, srovnatelné např. s osmi nasátími při kryolipolýze, nebo s několika desítkami návštěv posilovny. Navíc dochází k úbytku nejen v ošetřované oblasti, ale proces využívá paměťového efektu, kdy si buňky předávají informaci o hubnutí, a dochází k úbytkům tuku v celém těle. Klienti tímto způsobem průměrně ztrácí 3 - 18 cm z oblasti břicha, stehen, zadečku a pasu. Konkrétní výsledek záleží na množství opakování ošetření a na konkrétním klientovi, resp. organismu.

K úbytku tuku dochází U KAŽDÉHO A PO KAŽDÉM OŠETŘENÍ.

 

Co ještě zvyšuje účinek ošetření?

Žádné zvláštní procedury pro dosažení kýženého účinku nutné nejsou, přesto existují faktory, které o několik procent zvyšují účinky jednotlivých ošetření:

1)    Zvýšený příjem tekutin (nejlépe vody nebo neslazeného čaje), a to alespoň 1 den před, a 3 dny po ošetření
2)    Nejíst minimálně 4 hodiny před, a 2 hodiny po ošetření
3)    Pro maximalizaci efektu je dobré po ošetření vykonat nějakou fyzickou aktivitu, aby se urychlilo vyplavení tuku z těla ven, např. svižná procházka, půlhodinka plavání apod., ovšem není podmínkou
4)    V závislosti na množství tuku, které má být odstraněno, se doporučuje vykonat 3 – 6 ošetření v průběhu 2 – 3 týdnů, v ideálním případě s max. 3denním odstupem (aby se nestihly uzavřít otvory v buněčné stěně, viz. výše).  Opakovaná ošetření jsou cenově zvýhodněná (viz. ZA KOLIK)

 

Kontraindikace:

·         Těhotenství a kojení
·         Nádorová onemocnění
·         Srdeční a ledvinové choroby
·         Epilepsie
·         Infekční onemocnění
·         Užívání léků na ředění krve
·         Pacienti s kardiostimulátorem
·         Atopický ekzém
·         Diabetes 2. stupně
·         Onemocnění lymfatického systému
·         Hormonální léčba
·         Nedoporučujeme při menstruaci

 

 

Technické specifikace:

Pozor na levné a slabé napodobeniny Lipo Laseru. Náš přístroj má CE certifikaci, a jeho celkový výkon je 5 600 mW, což ho řadí mezi nejsilnější (tím pádem nejefektivnější) přístroje, které jsou na trhu dostupné.

Počet hlav: 6 x velká (v každé 8 diod), 2 x malá (v každé 4 diody)
Celkový počet diod: 56
Výkon jedné diody: 100mW
Celkový výkon: 5 600mW
Vlnová délka světla: 650nm

 

Chci si objednat

Chci si objednat
 1. Jméno
  Neplatný Vstup
 2. Telefon(*)
  Neplatný Vstup
 3. Adresa(ulice, č.p., město)(*)
  Neplatný Vstup
 4. E-mail(*)
  Neplatný Vstup
 5. Požadovaný termín
  Neplatný Vstup
 6. Požadované partie(*)


  Neplatný Vstup
 7. Neplatný Vstup

 

Texty uvedené na těchto stránkách jsou duševním vlastnictvím provozovatele tohoto webu. Jeho kopírování bez souhlasu provozovatele se trestá dle zákona.

akce 2+1

Objednejte si hubnutí v akci 2+1 zdarma.akce 2+1

Jste z Pardubic nebo z okolí do 10km od Pardubic? Objednejte se v našem objednávkovém kalendáři na volný termín.

Bydlíte dále než 10 km od Pardubic? Chcete objednávku řešit s telefonní operátorku? Máte jakýkoli dotaz? Napište nám nebo zavolejte (viz Kontakt)

Akce 2+1 - remarketing
 1. Jméno
  Neplatný Vstup
 2. Telefon(*)
  Neplatný Vstup
 3. Adresa(ulice, č.p., město)(*)
  Neplatný Vstup
 4. E-mail(*)
  Neplatný Vstup
 5. Požadovaný termín
  Neplatný Vstup
 6. Požadované partie(*)


  Neplatný Vstup

Objednací termíny v tomto kalendáři jsou pouze orientační. Závaznými se stávají ve chvíli telefonického potvrzení naší operátorkou.

Za kolik?

Běžná cena za 1 ošetření: 1.450,- Kč

Naše akční cena platná do 31.12.2018:

1 ošetření: 249,- Kč

NOVINKA: Půjčení LIPO LASERU domů na 7 dní: 2 000,- Kč

Při jednom ošetření lze ošetřit až 3 tělesné partie (např. břicho, stehna a boky). 


Navíc:

Doporučte nám nového zákazníka, a získejte slevu 20% na své další ošetření.

Jednotlivé slevy se sčítají – doporučte nám 5 nových zákazníků, a své další ošetření máte úplně ZDARMA.

Vámi doporučený zákazník získává slevu 5% na první ošetření.

 

Vyberte si vhodný termín a objednejte se nyní (viz Objednávka):

 

Máte otázky? (viz Kontakt)